Sklep z odważnikami kettlebells

thumbnail

Sklep z odważnikami kettlebells – kettlebell pomaga poprawić wytrzymałość i siłę. Angażuje wszystkie części ciała, dzięki czemu bardzo dobrze kształtuje ciało. Trening z jego użyciem nie izoluje poszczególnych mięśni i skutecznie wpływa na ich interakcję. Ćwiczenia zwiększają także elastyczność, a także skutecznie poprawiają koordynację i umiejętności motoryczne. Są świetne jako „lekarstwo” na ból pleców i stabilizację ciała. Pomagają w utracie zbędnych kilogramów, zwiększeniu masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej.

Czym wyróżnia się sklep z odważnikami kettlebells?

Klasyczna waga kettlebell jest jednym z najbardziej wszechstronnych produktów, które można stosować w domu, na siłowni lub w pudełku CrossFit. Za pomocą tego jednego urządzenia możesz ćwiczyć praktycznie wszystkie części mięśni. Nasz sklep oferuje duży wybór żeliwnych obciążników kettlebell, które doskonale nadają się do funkcjonalnego treningu całego ciała. Warto w tym aspekcie jest postawić na sklep z odważnikami kettlebells.

Obciążniki Kettlebell wyglądają jak kule armatnie z dodatkowymi uchwytami – takie też było źródło ich powstania. Trening z tymi ciężarami został udoskonalony w czasach Związku Radzieckiego, kiedy stał się podstawą do ćwiczenia sprawności żołnierzy Armii Czerwonej. Do dziś żołnierze, strażacy, służby celne i graniczne oraz policja trenują z ciężarami w Rosji. W 600 szkołach sportowych w Rosji dzieci w wieku 10 lat badają techniki treningowe przy użyciu ciężarów W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje obciążników. Pierwszymi są girie (rosyjska waga), zwana także wagą turniejową. Ćwiczą je miłośnicy rosyjskiego szkolnego kettlebell – giriewoj sport. Drugi typ nazywany jest obciążnikami żeliwnymi. Z kolei kibice amerykańskiej szkolnej kettlebell – miłośnicy hardstyle i crossfit trenują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top