Sklep sportowy kettlebell

thumbnail

Sklep sportowy kettlebell – pochodzi ze szkolenia wojskowego, więc można stwierdzić, że kettlebell wywrze na tobie silne wrażenie. Przypomina kulę armatnią, co z pewnością potęguje wrażenie wymagającego treningu.

Sklep sportowy kettebell – najważniejsze aspekty!

Kettlebell to waga z ergonomicznym uchwytem, ​​które razem tworzą jedną całość. Jego kształt nie jest przypadkowy. Został zaprojektowany w celu zwiększenia efektywności treningu, możliwe było osiągnięcie pierwotnych założeń. Różni się od zwykłych hantli i ciężarów i charakteryzuje się przesuniętym środkiem ciężkości, co umożliwia wzmocnienie przedramienia. Ogromną zaletą ćwiczeń Kettlebell jest stała równowaga całego ciała, co przekłada się na napięcie każdego mięśnia, jeżeli chodzi o sklep sportowy kettebell.

Możesz go używać na nieograniczoną liczbę sposobów. Huśtawka jest jednym z najpopularniejszych ćwiczeń kettlebell. Polega ona na podniesieniu kettlebell obiema rękami do przodu lub przesunięciu go między nogami, a następnie do wysokości klatki piersiowej. Swatch to świetne ćwiczenie dla tylnej części ud, mięśnia czworogłowego oraz mięśni pleców i brzucha w odniesieniu do sklep sportowy kettebell. Polega na podnoszeniu ciężaru jedną ręką nad głową. Kettlebell doskonale nadaje się do przysiadów. Trzymamy go obiema rękami na wysokości klatki piersiowej lub na ramionach między nogami. Doskonale zastępuje tradycyjne hantle, pozwala wykonywać ćwiczenia z obciążeniem skośnych mięśni brzucha. To zależy od Ciebie, jak z nich korzystasz. Bądź kreatywny, a zobaczysz niewyczerpany potencjał w kettlebell.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top