Kettlebellls turniejowe sklep!

thumbnail

Kettlebells turniejowe sklep – pamiętaj, aby podczas całego ćwiczenia utrzymywać wyprostowane plecy i napięte mięśnie brzucha – odciąży to kręgosłup. Trzymaj ręce prosto przez cały czas, oczy prosto przed siebie. Kolana w zakręcie nie powinny wystawać poza końce palców, a ramiona powinny sięgać poniżej linii bioder.

Kettlebells turniejowe sklep – istotne aspekty

Podobnie jak w huśtawce, zacznij od przesunięcia ciężaru do tyłu między nogami, a następnie popchnij biodra do przodu. Kiedy kettlebell znajduje się na wysokości klatki piersiowej, zegnij szybko ramię w łokciu – ramię powinno być prostopadłe do żeber, a przedramię powinno być przyklejone do klatki piersiowej. Warto przedstawiać także istotę nakierowaną na kettlebells turniejowe sklep.

Trzymaj piłkę na zewnętrznej stronie dłoni na wysokości bicepsa, aby dotykała twojego ciała. Następnie podnieś ciężar nad głowę, aż ramię wyprostuje się. Trzymaj łokieć skierowany na zewnątrz, jednocześnie podnosząc dłoń do przodu. Przytrzymaj przez sekundę, a następnie, opierając łokieć o tułów, opuść kettlebell i ponownie umieść go między nogami. Powtórz cały ruch, płynnie poruszając się z huśtania z ciężarem między nogami, aby zatrzymać go na klatce piersiowej. Zmień rękę po wykonaniu kilku powtórzeń, jeżeli chodzi także o kettlebells turniejowe sklep.

Ćwiczenie stanowi przedłużenie rzutu (czyste) z dodatkowym elementem – podnoszenie ciężaru jedną ręką do góry. Wykonaj rzut zgodnie z instrukcjami z poprzedniego ćwiczenia. Po zatrzymaniu ciężaru na wysokości klatki piersiowej nie obniżaj go, ale wyciągnij rękę i podnieś kettlebell do góry. Podczas podnoszenia ciężaru łokieć powinien być skierowany na zewnątrz. Następnie opuść go do poziomu klatki piersiowej w taki sam sposób, aby stykał się z ramieniem, i ponownie odchyl się do tyłu między nogami. Powtórz całe ćwiczenie kilka razy dla lewej i prawej ręki, płynnie przechodząc między poszczególnymi ruchami: huśtaj się do tyłu, zatrzymaj ciężar na klatce piersiowej i podnieś. W związku z czym kettlebells turniejowe sklep zasługuje na szczególną uwagę.

Ćwiczenia huśtawkowe, ale jedną ręką. Chwyć ciężar jedną ręką i odchyl go jak najdalej do tyłu, tak aby znalazł się między nogami. Następnie popchnij biodra do przodu i podnieś kettlebell do klatki piersiowej, aby ramię było równoległe do ziemi. Ponownie skieruj ciężar między nogi. Powtórz ćwiczenie drugą ręką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back To Top